purpleBACKUP

purpleBACKUP

purpleBACKUP

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w Symbioza.IT

Wybierając naszą usługę purpleBACKUP zyskasz ochronę antywirusową i bezpieczeństwo poufności danych w firmie. Nasz system jest trójwarstwowy i łączy w sobie szyfrowanie, dostępność i integralność informacji. Oznacza to, że wykonywany jest backup firmowych danych (kopia zapasowa), który uchroni Cię przed utratą najważniejszych informacji.

Backup danych w chmurze

Niezależnie od tego, czy są to zdarzenia przypadkowe (awarie lub błędy oprogramowania), czynniki naturalne (wyładowania elektryczne, powodzie, pożary), czy celowe działania ludzkie. Nasz system gwarantuje backup danych w chmurze, dzięki czemu zapewniamy możliwość odtworzenia wykonanych kopii zapasowych.

purpleBACKUP danych z wszystkich urządzeń

W zależności od potrzeb naszego klienta jesteśmy w stanie stworzyć backup danych z komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych, serwerów oraz baz danych, np. Microsoft SQL. Gwarantujemy, że wszystkie dane przechowywane na serwerach firmowych będą bezpieczne - chronione przed wirusami i przed wyciekiem poufnych informacji.

 

Nasze rozwiązanie purpleBACKUP pomoże Ci w sprawny sposób wykonywać cykliczne kopie bezpieczeństwa oraz w razie awarii szybko przywrócić utracone dane. Dodatkowo do pakietu z oprogramowaniem gwarantujemy osobistego doradcę.

Przejdź do strony: Audyt bezpieczeństwa