blueCLOUD

blueCLOUD

Nowoczesna usługa chmury obliczeniowej blueCLOUD.

W ramach oferty usług informatycznych Symbioza.IT proponujemy naszym klientom chmurę do przechowywania danych (i nie tylko!) blueCLOUD. System ten pozwala na:

  • SaaS (oprogramowanie jako usługa) - model chmury obliczeniowej w postaci aplikacji dostępnej przez Internet, nie wymaga dodatkowej instalacji na poszczególnych komputerach,
  • PaaS (platforma jako usługa) - udostępniamy Twojej firmie wirtualne środowisko pracy, tj. komplet aplikacji dostępnych bez dodatkowego instalowania,
  • IaaS (infrastruktura jako usługa) - dostarczamy przez chmurę infrastrukturę informatyczną, w której skład wchodzi zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie i usługę serwisowania.

 

Kompleksowe usługi chmury dla firm

W zależności od potrzeb Twojej firmy możesz skorzystać z wybranego modelu chmury blueCLOUD. Wdrażając ten nowoczesny system, zyskasz nie tylko wirtualny serwer do bezpiecznego przechowywania danych, ale również dostęp do danych z każdego komputera w firmie bez konieczności wykonywania skomplikowanej instalacji. Nie musisz się niczym przejmować, ponieważ specjaliści z Symbioza.IT zajmą się wszystkim za Ciebie.

Przejdź do strony: SaaS
Przejdź do strony: PaaS
Przejdź do strony: IaaS
Przejdź do strony: Data Center