Przejdź do strony: Symbioza.IT
Przejdź do strony: Outsourcing IT Poznań
Przejdź do strony: Fundamenty Symbioza.IT

Czym jest Symbioza.IT?

 

Symbioza.IT to outsourcing IT nowej generacji, czyli relacja partnerska, w odróżnieniu od standardowego modelu zleceniodawca – wykonawca.

 

Miarą sukcesu jest dla nas rozwój Twojego biznesu i zadowolenie użytkowników. Łączymy wyspecjalizowane komórki różnych dziedzin wsparcia biznesu w jeden spójny organizm, który ewoluuje razem z Twoją firmą, pozostawiając przy tym elastyczność wyborów (we współpracy z firmami trzecimi często przejmujemy rolę integratora, koordynatora i gwaranta jakości).

Efektywność takiego połączenia wraz z doświadczeniem jakie wypracowaliśmy na przestrzeni prawie 20 lat daje możliwość wdrożenia unikalnych standardów zarządzania procesami oraz działań w sytuacjach awaryjnych.

Znamy i śledzimy możliwości jakie dają nowoczesne technologie w zwiększaniu przewagi konkurencyjnej oraz wprowadzaniu kluczowych zmian w organizacji. Od początku działania bezpieczeństwo informacji jest dla nas podstawowym składnikiem jakości i stale dbamy o utrzymanie najwyższego poziomu. W większości przypadków nasi pracownicy to ludzie i dlatego klientom znani jesteśmy jako Marek, Magda albo Darek, ich bezpośredni opiekunowie. Dla najodważniejszych klientów mamy Symbiorga – model PR23MO.

Przejdź do strony: Nasze kompetencje
Przejdź do strony: Dlaczego my?