O nas

O nas

Historia firmy

header-img

Nasza historia zaczyna się w roku 1998, kiedy to młody informatyk Lech Słomka pracując nad wdrożeniem systemu ERP w swoim zakładzie pracy zauważył niezwykłą relację IT i procesów biznesowych.

Relację, która na tamte czasy nie była tak oczywista jak dzisiaj, a jednak niezwykle istotna w procesie rozwoju przedsiębiorstwa.

To nie informatyka powinna kierować procesami w firmie, stwarzać nowe stanowiska i możliwości. To biznes jest inspiracją dla technologii informatycznych. IT powinno pomagać osiągać cele postawione przez firmy i wspierać je w codziennych działaniach.

Z wizją i pasją, odrobiną potu i krwi udało się urzeczywistnić marzenie młodego informatyka i tak powstała firma LST-NET. Firma, której celem i misją jest wspieranie klientów w rozwoju poprzez dostarczanie komfortowych technologii IT.

Przez te 18 lat nauczyliśmy się tego, co jest ważne dla naszych klientów i w jaki sposób należy realizować strategie i działania operacyjne. Dzisiaj, całe nasze doświadczenie, sukcesy i wnioski zbieramy w jeden wspólny przekaz, naszą filozofię, czyli Symbiozę IT.

Przejdź do strony: Zespół
Przejdź do strony: Certyfikaty i Partnerstwa