Dynamics NAV

Dynamics NAV

Przejdź do strony: ERP - NAV

Oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

 

Kadry i płace
Zarządzanie finansami
Sprzedaż
Zakupy
Kadry i płace
Produkcja
Zarządzanie projektami
CRM
Ponad 100.000 przedsiębiorstw działających w różnych branżach i pochodzących z wielu krajów doceniło wydajność, funkcje oraz użytkowanie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV.
Zarządzanie finansami
Skuteczniej kontroluj finanse przedsiębiorstwa. Ogranicz koszty, zachowaj zgodność z przepisami, uzyskaj pełny, przejrzysty obraz aktywów i przepływów pieniężnych.
Analiza danych biznesowych i raportowanie
Podejmuj decyzje na podstawie rzetelnej wiedzy, a nie w reakcji na nieprzewidziane zdarzenia. Uzyskaj już dziś istotne informacje i zalecenia dotyczące działań, które należy podjąć w przyszłości.
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Wykorzystaj łańcuch dostaw, aby przyspieszyć rozwój firmy. Zoptymalizuj harmonogramy produkcji i dostawy, obniż koszty magazynowania i wykorzystaj możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.
Zarządzanie sprzedażą, usługami i projektami
Skoncentruj się na klientach. Zwiększ sprzedaż, zarządzaj projektami i procesami oraz uzyskaj wszystkie elementy niezbędne do zapewnienia zadowolenia klientów na każdym etapie ich obsługi.
Zarządzanie produkcją

Synchronizacja procesów produkcyjnych i możliwości szybkiego reagowania na zmieniające się wymagania produkcyjne umożliwia oferowanie klientom tego, czego potrzebują, wtedy gdy tego chcą.

Przejdź do strony: Korzyści
Przejdź do strony: Jak zacząć