Dynamics NAV

Dynamics NAV

Przejdź do strony: ERP - NAV
Przejdź do strony: Funkcjonalność
Przejdź do strony: Korzyści

Jak zacząć przygodę z Microsoft Dynamics NAV (Navision)?

Sprzedajemy i wdrażamy, doradzimy jak Microsoft Dynamics NAV najlepiej spełni Twoje potrzeby i wymagania.

 Licencja na serwer

Licencja wieczysta na system Microsoft Dynamics NAV, która wiąże się z jednorazową opłatą, zapewnia użytkownikom możliwość klasycznego lub szybkiego wdrożenia. Ten model licencjonowania gwarantuje dostęp do systemu użytkownikom jednoczesnym. Przy tej licencji w Microsoft Dynamics NAV płaci się wyłącznie za osoby mające dostęp do systemu w jednej chwili. Czyli w firmie, w której z systemu musi łącznie korzystać 200 osób, ale jednocześnie nie więcej niż 25, wystarczy zapłacić tylko za 25 licencji dla użytkowników z pełnym dostępem.

Subskrypcja - opłata miesięczna

Subskrypcja oprogramowania (tzw. Abonament) Microsoft Dynamics NAV to model, który umożliwia minimalizację kosztów zakupu licencji na początku wdrożenia. W modelu subskrypcyjnym opłata licencyjna jest naliczana miesięcznie dla każdego użytkownika nazwanego (imię i nazwisko).
Klienci mogą również wybierać pomiędzy dwoma typami użytkowników, tj. Limitowany Użytkownik i Pełny Użytkownik. Opcjonalnie możliwe jest przydzielenie tym użytkownikom dostępu do zaawansowanej funkcjonalności w ramach Pakietu rozszerzonego.

Pakiet startowy

Małe i średnie firmy mogą szybko rozpocząć pracę z system Microsoft Dynamics NAV nie ponosząc przy tym dużych kosztów. Pakiet startowy oprogramowania obejmuje trzech użytkowników typu Pełny Użytkownik i zawiera zestaw najważniejszych funkcjonalności, takich jak zarządzanie finansami, zarządzanie logistyką, zarządzanie projektami.
Zestaw funkcjonalności zawarty w pakiecie startowym umożliwia klientom:
  • kontrolowanie i monitorowanie finansów przedsiębiorstwa,
  • zakup i sprzedaż zapasów oraz materiałów,
  • zarządzanie i rozliczanie usług w ramach prowadzonych projektów.

Pakiet rozszerzony

Firmy, które wymagają bardziej zaawansowanej funkcjonalności, mogą zakupić opcjonalnie licencję na pakiet rozszerzony. W ramach pakietu rozszerzonego możliwa jest integracja podstawowego zestawu funkcjonalności obejmującego dystrybucję i zarządzanie finansami z rozszerzeniami takimi jak:
  • Zarządzanie produkcją – obsługa i kontrola środowiska produkcji,
  • Zarządzanie magazynem – zarządzanie magazynem i czynności magazynowe,
  • Zarządzanie relacjami z klientami (CRM) – zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami.


Klienci mają możliwość wyboru dostępu do Microsoft Dynamics NAV jako:

  • klient Windows,
  • klient sieci Web (przeglądarka internetowa),
  • klient na tablet
  • klient Microsoft Office 365 i SharePoint.