Wdrożenia Dynamics

Wdrożenia Dynamics

Wdrożenia rozwiązań Microsoft Dynamics

System ERP, inaczej zwany Planowaniem Zasobów Przedsiębiorstwa to oprogramowanie, które wdrażane jest w firmach, by zintegrować wszystkie obszary do jednej bazy danych, co znacznie ułatwia pracę wszystkich pracowników.

Nasza firma Symbioza.IT specjalizuje się we wdrożeniach oprogramowania Microsoft Dynamics NAV i Microsoft Dynamics 365 (dawniej Dynamics CRM).

Wdrożenia metodą Sure Step

Zbudujemy dla Ciebie dokładnie takie rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego na początku współpracy poświęcamy dużo czasu na rozmowę z klientem, by poznać jego biznes i stworzyć takie oprogramowanie, które przyczyni się do rozwoju firmy. Nasi konsultanci i programiści pracują zgodnie z metodologią wdrożeń Sure Step.

Proces wdrażania rozwiązań z punktu widzenia produktu

 

Wdrażanie rozwiązań Microsoft Dynamics NAV i CRM to proces skierowany na ciągły rozwój. Przeprowadzając go, uwzględniamy wszelkie zmiany zachodzące w środowisku firmy, a także w obszarze prawa, gospodarki i społeczeństwa. Dzięki systematycznej analizie systemu Microsoft Dynamics, jesteśmy w stanie na bieżąco wprowadzać poprawki i ulepszenia. Dzięki temu wdrożony przez nas system będzie działać dłużej i efektywniej.
 
Chcemy, żeby Twoja firma miała przewagę nad konkurencją w każdym aspekcie działalności.

 

Przejdź do strony: Sure Step