Wdrożenia Dynamics

Wdrożenia Dynamics

Wdrożenia rozwiązań Microsoft Dynamics

W każdej firmie pojawia się coraz większa ilość zadań, baz danych i zmian w nich zachodzących. Niektórzy gubią się w informacyjnym zamęcie, co źle wpływa na firmowe wydatki i podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych. Bardzo potrzebne stały się więc systemy porządkujące dane w głównej bazie danych, łączącej pozostałe w spójny system informacyjny.

Takim oprogramowaniem jest system Microsoft Dynamics ERP (planowanie zasobów przedsiębiorstwa), który wdrażany jest w wielu firmach na świecie w celu usprawnienia działalności firmy. Kluczowy jest dostęp do aktualnych i poprawnych informacji, aby decyzje mogły być podejmowane na najwyższym poziomie. Rozproszenie ważnych danych po różnych bazach wprowadza informacyjny zamęt. Microsoft Dynamics ERP i trochę starszy od niego Microsoft Dynamics CRP doskonale sobie z tym radzą. Dane z jednej bazy są widoczne w drugiej, a ponadto gwarantowany jest płynny przepływ informacji. Wszystkie nowe dane zapisane w jednej z baz są widoczne od razu po wprowadzeniu. Pojawia się więc obok uporządkowania drugi ważny czynnik – czas, który jest ważnym elementem działania firm na najwyższym poziomie.

 

Co zyskujesz z Microsoft Dynamics?

  • Krótszy termin realizacji zamówień
  • Wzrost liczby zadowolonych i lojalnych klientów
  • Skuteczniejsze prognozy
  • Wyższy poziom sprzedaży
  • Szybkie analizy i raporty
  • Dokładne analizy zobowiązań i należności
  • Dobre planowanie czasu pracy

Wdrożenia rozwiązań Microsoft Dynamics

Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics 365 (dawniej Microsoft CRP). Dynamics NAV to najpopularniejszy system ERP z proponowanych przez firmę Microsoft. Dzięki temu oprogramowaniu przejmiesz kontrolę nad swoim biznesem i pokierujesz nim w najlepszy z możliwych sposobów. Zarządzanie finansami, łańcuchem dostaw, zasobami ludzkimi, magazynem i produkcją nigdy nie było tak łatwe i skuteczne. System Microsoft Dynamics NAV jest na bieżąco rozbudowywany, przez co odpowiada na potrzeby różnych przedsiębiorców. Jest to intuicyjne i bardzo elastyczne narzędzie biznesowe.

Przejdź do strony: Sure Step